خرده عادت ها،راهی آسان و اثبات شده برای ایجاد عادت های خوب و از بین بردن عادت های بد

این چیزی هست که اپ طاقچه در ارتباط با معرفی این کتاب در نظر گرفته و نوشته

فعلا نسخه پی دی اف ش رو از طاقچه م و میخونم

رفتم نسخه چاپیش رو از دیجی سفارش بدم، با در نظر گرفتن هزینه ارسال تصمیم گرفتم یه روز برم شهر کتاب پاسداران سراغش

هم فال باشه هم تماشا هم بگردم لا به لای قفسه های کتاب و ذوق مرگ شم

مثل معتاد های به کوکایین که گرد سپید رو از راه بینی و با لذت به درون میکشن،شکل.عطر و بو و صدای ورق زدن کتاب ها رو به واسطه چشم و گوش و بینی اسنیف کنم :دی ها هاهمون نفس بکشم یعنی

از این کتاب بگم اما

با توجه به انقلابی که اخیرا در راستای عدم کتاب های زرد موفقیت و روانشناسی راه افتاده،عیلرغم کلی مقاومت با اطلاع از تخفیف طاقچه برای این کتاب وسوسه شدم بخرمش

کمی نظرات رو بالا پایین کردم،چیز به درد بخوری دستگیرم نشد جز اینکه عده ای به ترجمه اعتراض داشتن و باقی که تاکید موکد داشتن این کتاب عادت های بدتون رو ریشه کن میکنه :دی

ولی خب از طرفی هم دست گذاشته بود روی یکی از نقاط ضعف من : عادت ها

فکر کردم پی دی افش رو میخرم و اگر مفید بود میرم سراغ نسخه اصلی و چاپی ش

پیشگفتار نویسنده رو تند و تند رد کردم،برای شخص من جالب نبود

علاقه نویسنده رو هم برای مثال اوردن از بدبختی ادمها خیلی درک نکردم

اما خب.اواسط کتاب به نکات بسیار جالبی برخوردم

در واقع باید بگم همون طور که همه میدونن یا حداقل باید بدونن هیچ کتاب یا مطلبی نمیتونه به تنهایی و به طریقی معجزه آسا  مارو عوض کنه و زندگیمون رو بهتر.اما خب قابلیت اینو شاید داشته باشه که یکی از لامپ های مغزمون رو روشن کنه و یک پله رو برای صعود،نمایان

این کتاب از اون دسته کتاب هاست برای چه کسانی؟

اونایی که مثل من مدت های مدید هست در پی یافتن و تغییر عادات بد و جایگزین کردنشون هستن

در واقع اگر درگیر تلاش برای تغییر بودید و هستید این کتاب میتونه یکی از لامپ های جاده تاریک رو براتون روشن کنه و اجازه بده فقط یکی دو قدم برید جلو تر

اما اگر توقع دارید صرف مطالعه چنین کتابی یکهو جوگیر بشید و تغییر کنید و معجزه رخ بده.بیخیال.نخرش و 8000 تومنت رو نگه دار :دی(نسخه چاپیش 38 تومنه البت)

توصیه میشه؟قطعا.منتها برای اون دسته از آدمها که پیش تر گفتم

نسخه چاپپیش رو میخرم؟ حتما

ترجمه چطور بود؟ نظر خاصی ندارم راستش.کار منو راه میندازه

کتاب ,عادت ,نسخه ,تغییر ,طاقچه ,نسخه چاپیش ,خرده عادت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

networktrain اجناس فوق العاده دانستنی ها درباره فیلم و سریال حامد گنج خانلو قالیشویی غرب تهران تهرانسر بهترین سایت مرغ باغ ملکوت اسک Ghhh